ללמוד ניהול קניינות ורכש בקורס מקיף ומקצועי

קורס ניהול קניינות ורכש במכללת אינטלקט אקדמון מאפשר לכם להשתלב ולהתקדם לעבר תפקידי מנהלי רכש בארגונים, ולעשות זאת באופן מוצלח ויעיל עם הפחתה של הוצאות הארגון. כמו כן, הקורס מקנה לכם את התעודה המבוקשת של "קניינות ורכש" מטעם משרד הכלכלה ומטעמה של המכללה שלנו.

מענה לקשת התפקידים של מנהל הרכש

באופן כללי, מנהל רכש הינו הגורם האמון על הוצאותיו של הארגון בכל הקשור להצטיידות בחומרי גלם, מוצרים ופריטים נוספים. מטבע הדברים, ישנה חשיבות עצומה להפחתת ההוצאות האלו עבור שורת הרווח הסופית של הארגון. מצד שני, אין בכך לומר שניתן ללכת על ההצעות הזולות ביותר, ומובן שהארגון חייב לשמור על איכות חומריו ומוצריו על מנת לעמוד בתחרות ובדרישות השוק והקהל. כפועל יוצא מכך, תפקידו של מנהל הרכש מורכב מקשת רחבה של היבטים, שבימינו מחייבים גם היכרות עם התוכנות והמודולים הייעודיים לתחום עיסוקו.

קורס ניהול קניינות ורכש במכללה שלנו נותן מענה למגוון ההיבטים של התפקיד לאורך 280 שעות אקדמיות מרתקות. בין היתר, השיעורים עוסקים במבוא לקניינות ורכש, סקירת תהליך הרכש, ארגון מחלקת הרכש, ייזום תהליך הרכש, הכנת בקשה להצעת מחיר, איתור מקורות הספקה, הערכת ההצעות ובחירת הצעה זוכה, וניהול משא ומתן.

חשוב להדגיש כי הקורס באינטלקט אקדמון מועבר על ידי מרצים מנוסים ביותר שמילאו לאורך השנים תפקידים בכירים בתחום הרכש, ומאחוריהם גם ניסיון רב בהוראת התחום. העובדה שהשיעורים נערכים בכיתות קטנות ובקבוצות שאינן רבות משתתפים מאפשרת למרצה להכיר אישית כל תלמיד, על נקודות הכוח והתורפה שלו. בכך הוא יכול לתת מענה לכל בעיה, קושי והתלבטות ולסייע לתלמיד לנצל את מלוא הפוטנציאל האישי והפוטנציאל הקיים עבורו בקורס.

עוד יש לציין כי מלבד האמור לעיל, קורס קניינות ורכש במכללה שלנו מקיף עוד תחומי לימוד רבים, ביניהם רכש מיוחד, הזמנת רכש/חוזה, יצר או קנה, רכש בינלאומי, ניהול קשרים עם ספקים, תוכנית העבודה ברכש, מדדים להערכת ביצועי הרכש, והיבטים כלכליים ומשפטיים ברכש. זאת בנוסף לשיעורים על מערכות מידע וטכנולוגיות תומכות, סיורים מקצועיים, מקצועות ניהול וכלי ם ניהוליים, מלאי ולוגיסטיקה ופרויקט גמר מיוחד הנעשה בליווי של המרצה בקורס.

עמידה במטלות הקורס ובבחינות המסכמות מובילה כאמור לקבלת תעודת "קניינות ורכש" ממשרד הכלכלה ומהמכללה שלנו. התעודה פותחת את הדלת להשתלבות במערכים ארגוניים שונים, בדגש כמובן על מחלקות הרכש, לרבות בענפי הבנקאות, השירות הציבורי, בעולם הרכב, בתעשיית הטקסטיל ובתעשיות רבות נוספות. לבסוף, ראוי לציין כי עקב התפקידים החיוניים שממלאים מנהלי הרכש בארגונים, הם זוכים לתנאי תעסוקה נאים ומתגמלים, אשר הולכים ומשתפרים לאורך השנים.

למידע נוסף על קורס ניהול קניינות ורכש ולביצוע הרשמה, התקשרו לנציגי אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.